Сьогоднівідбулося відкриття і освячення офісу Сихівської районної організації Української Народної Партії, який розташований на вул. Хуторівка,24 у Львові, ― повідомила прес-служба ЛОО УНП.
„Сьогодні в Україні УНП налічує понад 6 тисяч осередків, що свідчить про потужність партійної структури, а отже можливість значного впливу на виборчий процес як під час цьогорічних президентських виборів, так і на майбутніх парламентських. Головним пріоритетом УНП на сьогодні є перемога Віктора Ющенка на президентських виборах, і тому кожен член партії повинен докласти зусиль для реалізації цього завдання. Наявність приміщення, оргтехніки, телефонної лінії дають можливість районним організаціям працювати на професійному рівні, посилити свою партійну активність, стати доступними для громадськості у районах”, ― зазначив присутній на відкритті офісу голова секретаріату УНП Богдан Соколовський.
Сихівська районна організація УНП налічує понад 150 членів і має намір залучити до партії ще понад тисячу мешканців Сихівського району. Відтак усі шість районних організацій УНП у Львові мають свої приміщення для прийому громадян та партійної роботи. Сихівський офіс є двадцять першим діючим офісом УНП у Львівській області.