"Щоб нарешті врегулювати питання щодо польських військових поховань на Личаківському цвинтарі у Львові потрібно поміняти "переговорників" з обох сторін – як з польської, так і з української", – повідомив сьогодні, 17 травня, під час прес-конференції голова Львівської міської організації Української народної партії Юрій Кужелюк.
"Якщо ведуться переговори протягом такого довгого часу й питання досі неможливо вирішити, очевидно, що людей потрібно поміняти. Якщо й надалі переговори від поляків проводитиме пан Пшевознік, то вирішити проблему буде важко", – додав Ю.Кужелюк. Хто саме міг би краще вести переговорний процес, він не повідомив.
За словами Ю.Кужелюка, успішному завершенню переговорів заважає й те, що проблема час від часу напередодні виборів набирає політичного забарвлення. "На превеликий жаль, у нас це питання стало "цвинтарною" політикою, на якій хочеться здобути дивіденди перед виборами. Те саме і у Польщі, де регулярно це питання перед виборами загострюється", – додав голова міського осередку УНП.

ЗІК