Про це заявив народний депутат України, заступник голови УНП, голова ЛОО партії Олекса Гудима.

Олекса Гудима повідомив, що дуже негативно ставиться до створення націоналістичного блоку. „Слово „націоналістичний блок” носить в собі провокацію до обмеження електоральної ніші. Тобто я визнаю, що в Україні можуть бути партії, які себе називають націоналістичними. Це їх право. Але УНП не є націоналістична партія, вона сповідує національну, народну ідеологію”, — сказав він.

Олекса Гудима також спростував заяву народного депутата України, голови партії ВО „Свобода” Олега Тягнибока про можливість створення націоналістичного блоку між УНП та ВО „Свобода”.

„Ми можемо спокійно реагувати на заяви, які лунають зі всіх сторін. Це є завершальний етап бродіння, коли багато молекул політичних і інфузорій-туфельок політичних роблять заяви. Це є нормальний процес. УНП не робила жодних заяв, з ким вона хоче або з ким вона може”, — зазначив Олекса Гудима.

Він наголосив на тому, що УНП буде розпочинати процес переговорів з політичними партнерами не раніше осені цього року.

„Ми будемо розпочинати переговори не раніше, ніж у вересні місяці. І, як на мене, маніпулювати словом „націоналіст” чи „націоналістичний блок” УНП не буде. Ми жодних рішень і жодних публічних заяв не приймали і не будемо приймати до жовтня-листопада місяця”, — сказав Олекса Гудима.

Як повідомлялося, 26 червня Олег Тягнибок, перебуваючи у Рівненській області, заявив, що ВО „Свобода” готова блокуватися з УНП для створення націоналістичного блоку.

Прес-Тайм