УНП веде переговори з НРУ, УРП „Собор” щодо створення національно-демократичного правоцентристського блоку на виборах. Про це „Контекст-медіа” повідомив заступник голови УНП, нардеп Олекса Гудима.
„Ми ведемо переговори з НРУ. Ми ведемо переговори з УРП „Собор”. Як це було задекларовано на останньому з’їзді партії щодо створення національно-демократичного правоцентристського блоку на виборах 2006 року”, ― сказав Олекса Гудима.
Олекса Гудима разом з тим заперечив інформацію щодо переговорів між НСНУ та лідером УНП Юрієм Костенком про можливе входження УНП в НСНУ на умові отримання останнім посади віце-спікера.
„Всі розмови про це є безпідставними. Ніяких торгів не може бути”, ― сказав Олекса Гудима.
Олекса Гудима разом з тим не заперечив можливості переговорів з КУН щодо входження останнього у правоцентристську коаліцію.
„На виключаю можливостей переговорів з КУНом. Проте необхідно, щоб у КУНі відбулися певні зміни. Лідер КНУу Івченко найближчим часом складе з себе повноваження нардепа. Проте в парламенті з’явиться інший лідер КУНу Сергій Жижко. Вони повинні задекларувати свою позицію. Наразі ж КУН є права партія і ми її розглядаємо як потенційного союзника”, ― сказав Олекса Гудима.
Олекса Гудима скептично разом з тим поставився до перспективи входження у коаліції інших правих партій.
„НС „Українці”, ВО „Свобода” спочатку повинні переконати інших, що це дійсно партії, а не зареєстровані в Мінюсті суб’єкти”, ― сказав Олекса Гудима.