У наших лавах – велика кількість політичних зірок: Іван Драч, перший голова НРУ за перебудову, Дмитро Павличко, один з авторів Акту про незалежність України, професори Володимир Василенко і Володимир Черняк - автори першої програми створення незалежної української держави.

Про це заявив народний депутат, голова Української народної партії Юрій Костенко, під час чат-конференції в RUpor’і.

Костенко підкреслив: «Є і національні виробники - президент ЗАТ «Оболонь» Олександр Слободян, співвласник «Нашої Ряби » Ігор Тарасюк, міністр соцполітики і праці Кириленко, колишній посол України в США, сьогодні перший заступник глави МЗС Антон Бутейко, регіональні лідери – голова Київської облдержадміністрації Жовтяк, Рівненськой – Червоній».

Костенко підкреслив: «Без перебільшення можна сказати, що політична команда УНП може бути прикладом служіння українським національним інтересам. Наприклад, в Кшишацькій райдержадміністрації (Полтавська область), яка на 99% сформована з членів УНП, вже сьогодні повністю ліквідовували заборгованість з бюджетних виплат і на 30% скоротили безробіття. Тобто, ми маємо і досвід, і команду, яка готова стати правою рукою президента Ющенка після завершення виборів 2006 року».