Нагадаємо, Львівська міська та обласна організації УНП подали позов на Львівську міську виборчу комісію. Уенпівці невдоволені формування дільничних виборчих комісій і звинувачують виборчу комісію в намаганні всунути до членів дільничних комісій потрібних осіб. Таким чином, УНП не словом, а конкретною справою доводить свої наміри відстояти права виборців у Львівській області.

«Закликаємо всі політичні сили без винятку дотримуватися принципів прозорості та чесності під час виборчого процесу. У свою чергу, Львівська обласна організація УНП підтримує ініціативу 14-ти місцевих організацій політичних партій Львівщини щодо забезпечення прозорості та чесності виборчого процесу на місцевих виборах. Зважаючи на ті негативні процеси, які відбуваються останнім часом під час виборчої кампанії, ми підтримуємо побоювання демократичним сил щодо втручання адміністративного ресурсу та домінування деяких політичних сил під час забезпечення виборчого процесу суб'єктами владних повноважень», наголошується у заяві.

Найбільше обурення у уенпівців викликає той факт, який збурив суспільство і стосується формування Львівської міської виборчої комісії, кількісного та персонального складу ДВК. В результаті цілком непрозорих та явно незаконних дій склад дільничних виборчих комісій у місті Львові представляють виключно певні політичні сили, що не дозволяє забезпечити засади рівності виборчої кампанії, які передбачені Законом „Про вибори”.

ЛОО УНП в судовому порядку оскаржила постанову Львівської міської виборчої комісії, намагаючись законним шляхом відновити порушене право.

«Як відомо, на жаль, суд не скасував постанови комісії, яка була предметом нашого оскарження. Це вкотре свідчить про намагання контролювати волевиявлення громадян та спроби маніпуляції голосами під час голосування і підрахунку їх результатів. Вважаємо, що ці сигнали свідчать про небезпеку фальсифікації виборів на Львівщині, а тому готові докласти усіх зусиль, спрямованих на забезпечення прозорості та чесності усього виборчого процесу», - йдеться у заяві.