Львівська обласна організація УНП рекомендуватиме своїм партійним групам у радах всіх рівнів ініціювати перейменування фракцій Віктора Ющенка „Наша У країна” на фракції „Блоку Ющенка” („БЮ”), — повідомив сьогодні на прес-конференції народний депутат України, голова ЛОО УНП Олекса Гудима.
Таку реакцію з боку ЛОО УНП викликала реєстрація Мінюстом партії „Наша Україна” (колишня ПРП).
„Я не маю сумнівів, що провід обласної організації УНП прийме рішення рекомендувати своїм партійним групам у радах усіх рівнів Львівської області перейменувати фракції Віктора Ющенка „Наша У країна” на фракції „Блоку Ющенка”, — сказав Олекса Гудима.
Реєстрація в Мінюсті партії під назвою „Наша Україна” не сприяє консолідації демократичних сил довкола народного кандидата Віктора Ющенка. Лідер в нашій державі один – Віктор Ющенко. В Україні не може бути два лідери – Ющенко і Пинзеник – особливо за 40 днів до закінчення президентської кампанії”, — зауважив Олекса Гудима.
Олекса Гудима зазначив, що „Юрій Костенко, Борис Тарасюк і Петро Порошенко проводять спільні консультації щодо вироблення спільної позиції, продовження діяльності на підтримку Віктора Ющенка, щоб внести корекцію в діяльність блоку у зв’язку з реєстрацією Мін`юстом партії „Наша Україна”.
У липні з’їзд ПРП прийняв рішення про перейменування партії в „Нашу Україну”. Мінюст зареєстрував зміну назви партії.