Як зазначається у повідомленні, Богдан Матолич, який зараз є начальником Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області, має намір знову обійняти крісло міського голови, аби розбудовувати місто і вивести його в число кращих європейських міст.

«До 2001 року я був мером Трускавця і зараз знову хочу повернутися із ініціативи УНП, щоби втілювати її програму, щоби розбудовувати місто. Маю намір відновити довіру людей до влади, хочу повернути Трускавцю вільну економічну зону, а також хочу вирішити проблемні питання розбудови інфраструктури міста. Крім цього Трускавець повинен стати європейським курортом світу», - зауважив Богдан Матолич.

Богдан Матолич має намір повернути якісну можливість реалізації інвестиційних проектів у межах створеної спеціальної (вільної) економічної зони "Курортополіс Трускавець", як зони туристсько-рекреаційного типу. На його думку, це дозволить привабити нові інвестиції і надати нові робочі місця.

Богда́н Миха́йлович Мато́лич народився 28 квітня 1955 року.
1977 р. — закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю інженер-будівельник, цивільне і промислове виробництво.
З 1987 по 2001 роки працював керівником Трускавецької міської ради і міським головою Трускавця.
З листопада 2001 р. — заступник, перший заступник, в.о. голови Львівської облдержадміністрації.
1997 р. - нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня.
Має дві почесні грамоти Кабінету Міністрів.
Академік Академії будівництва України.