Українська народна партія визначиться, з ким їй йти на парламентські вибори-2006 в жовтні-грудні. Про це повідомив в Івано-Франківську на звітно-виборчій конференції обласної організації УНП її голова, народний депутат України, Юрій Костенко.

Костенко вважає, що в державі почався «черговий перерозподіл власності». Тому, до вересня УНП займатиметься пропогандою партії. «Наше завдання - через систему виборів привести до влади таку кількість патріотичних представників, які б могли впливати на політику держави. Тому питання в даний час не про биття горщиків між партнерами, а як сформувати українську політику, співпрацюючи з ними, щоб кожний українець відчув краще життя», повідомив Костенко.

Народний депутат України, заступник голови Української народної партії Олександр Гудима повідомив в Івано-Франківську, що «на превеликий жаль, боротьба за Україну чомусь втихла, а боротьба за Ющенка стала нестерпною в його оточенні». «В Україні між союзниками, яких так хоче зібрати Віктор Ющенко, йде змагання не за українську Україну, а за Україну ліберальну. Для мене це змагання в оточенні Президента є абсолютно ненормальним», - підкреслив нардеп.
ПІАР