В Україні набирає обертів ситуації з поширенням коронавірусної інфекції

Проте в Одесі нещодавно спалахнув великий скандал через першого хворого на коронавірус в області.

Про це пише “Еспресо”.

Як стало відомо, 25-річний Максим Г після повернення з Відня,  12 днів вільно пересувався Одесою, попри те, що підписав документ про самоізоляцію.

13 березня чоловік звернувся до Одеської інфекційної лікарні, де у нього діагностували пневмонію, поміряли температура та запропонували йому залишитися в лікарні або ж самоізолюватися на певний період.

Наступного дня чоловік прийшов до лікарні, аби зробити експрес – тест на коронавірус, проте тестів у лікарні просто не виявилося.

Таким чином тест на коронавірус був взятий аж 18 березня.

Пізніше він отримав довідку, що в нього коронавірусу немає, тож спокійно пішов додому разом зі своїми друзями.

Проте в київській лабораторії з’ясували, що чоловік вже ж таки був інфікований на COVID-19.

Одесит запевняє, що після повернення в Україну він мінімізував свої пересування, але він все ж контактував з людьми, зокрема з медиками.

Як стало відомо, після виникнення скандалу до хлопця приходили правоохоронці, проте, за його словами, ніяких претензій до нього у них не було, тому що він мав довідку з лікарні.

Однак місцеві журналісти стверджують, що хворий на коронавірус є не останньою людиною в Одесі, і саме тому він зміг отримати довідку у лікарні та повернутися додому, де не надто дотримувався самоізоляції.

Зокрема стало відомо, що хлопець організовує концерти в Одесі, має власне житло в центрі міста, періодично літає в Америку, де мешкає його мама, а в Одесі проживає його батько, який колись працював у КДБ, а у 90-ті очолював одеське ОБХСС.

На даний момент в ситуацію втрутився навіть мер Одеси Геннадій Труханов, оскільки скандал набрав чималих обертів.

Він зазначив, що хворого вже ж таки мають госпіталізувати, дані усіх осіб з якими контактував одесит, були передані в Нацполіцію.

Повідомляється, що в Одесі перевіряють будинок, де мешкає хворий та людей з якими він контактував протягом 12 діб.

Як писав “Вголос”, у Херсонській області усіх вагітних перевірять на коронавірус.