Учасники наголошують, що раніше так розміщувати сцену забороняли, проте цього року вони добились дозволу поставити її саме посередині перетину лінії кордону.

Організатори пояснили, що українсько-польський кордон ще досі такий, як за Радянського союзу – колючі дроти, викопані рови та заорані землі. Проте, у дні фестивалю ці дроти урочисто переріжуть, а рови зариють. Щоправда, за словами голови Старосамбірської райради Володимира Горбового, після фестивалю вони мають долучитися до приведення лінії кордонну до попереднього стану.

Ідеєю заходу є привернути увагу вищої влади на проблеми євроінтеграції. Їхня мета – знівелювати всілякі бар’єри між Україною та Євросоюзом.

Організатори також зазначили, що це буде своєрідна позиція людей – учасників фестивалю – об’єднатись з європейськими країнами. «Вищі органи влади мають побачити, що цього хочуть звичайні люди», - впевнений голова Старосамбірської райради.

«Такі акції спонукають до знесення «колючих дротів» та нівелювання тих кордонів, що стоять на межі України з ЄС», - зауважив Святослав Шеремета.

Депутат наголосив, що Львівська облрада та, зокрема, комісія з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном підтримує такі акції усіма можливими шляхами, адже вони привертають увагу влади та наближують процес євроінтеграції України.

Шеремета «переконаний, що цей захід стане черговим кроком до Європейського Союзу».