Про це наголосив під час брифінгу в прес-центрі «Свободи» з приводу оголошених екзит-полів заступник голови націоналістичного об'єднання Руслан Кошулинський.

«Уперше в історії незалежної України до парламенту не потрапили комуністи – це найбільше досягнення», – заявив Руслан Кошулинський.

Коментуючи результат «Свободи» за даними екзот-полів (націоналісти отримують орієнтовно 6,3%), Руслан Кошулинський зазначив:

«Зараз більшість партій оперують свободівськими гаслами і пунктами із нашої програми, - сказав він. - І, враховуючи те, що зараз більшість партій декларують свою правоцентричність, а "Свобода" вже не єдина партія правого спрямування, ми не вважаємо результат у 6% поразкою. Навпаки – це поширення наших ідей та націоналістичних цінностей серед суспільства. І якщо в Україні раніше була мода на партії лівого, соціалістичного спрямування, то після Революції гідності кількість правих партій зросла. І тепер буде конструктивна конкуренція не лише ідей, а й програм правоцентристських сил. Для нас така політична боротьба є цікавішою і продуктивнішою. Громада навчається обирати не кращого з гірших, а кращу з програм партій. Я не ідеалізую, але після Революції політична культура суспільства виросла. Тепер мене запитують не що я можу дати виборцю, а який вектор розвитку країни ми обираємо».

Свободівець також додав, що одразу після початку роботи парламенту нового скликання «Свобода» продовжить лобіювати ті 900 законопроєктів, які розробили депутати фракції за минулі два роки.