Про це сьогодні під час брифінгу повідомила начальник управління Інна Свистун, інформує кореспондент «Вголосу».

«З вказаної кількості 27 об’єктів, загальною площею 3,7 тис. кв.м та прогнозованою оціночною вартістю 12,5 млн. грн., заплановані до конкурентної приватизації вперше», – відзначила Свистун.

Зокрема, найпривабливішими об’єктами є нежитлові приміщення на вул. Шота Руставелі, 12, площею 342,4 кв.м, на вул. Шпитальній, 25, площею 204,1 кв. м. 

«Ми також підготували ухвалу, яка на минулому засіданні чомусь була перенесена депутатським корпусом. Сподіваюсь, що завтра на сесії вона буде проголосована. Йдеться про продаж способом аукціону двох об’єктів. Один з них на куті вулиць Дорошенка і Словацького, де колись розташовувалась аптека, другий –  на куті вулиць Донцова і Личаківської, цей об’єкт також потенційно дуже привабливий», – відзначила начальник управління комунального майна.

Крім того, на аукціон планують виставити будівлі  колишньої жіночої консультації, на вул. О.Степанівни, 31. Мова йде про приміщення, загальною площею 490,1 кв. м.

Як інформував «Вголос», 11 липня у міськраді відбудеться аукціон з продажу приміщення першого поверху кам’яниці Площі ринок, 28.