«Особливе спільне святкування краще б нагадувало всім нам у цілому як суспільству, що без Бога досягати успіху в житті – і приватному, і суспільному – неможливо. Тому, якщо б таке святкування було встановлене, було б добре», – сказав він.

«Я не думаю, що воно може бути як неробочий день, але як офіційне святкування, можливо. Наприклад, у 2008 році було запроваджено святкування Дня хрещення Київської Русі як офіційне свято. Ми знаємо, що є дні професійних свят, у які особливо вшановуються робітники чи службовці тих чи інших професій, видів діяльності. Я думаю, що було б цілком зрозуміло та правильно, якби держава це підтримала й таке святкування встановила, а вже справа кожного громадянина, кожної конфесії – проводити якісь заходи з цього приводу чи не проводити. Якщо людина невіруюча, вона може й не брати участі у відзначенні такої події. Але в цілому, я думаю, що ця ініціатива є позитивною», – додав представник Секретар УПЦ КП.

Відзначимо, науковці Академій Наук України звернулися до керівництва держави та священнослужителів християнських Церков із пропозицією призначити загальнонаціональне свято – День подяки Богу.

Нагадаємо, сьогодні православні християни святкують День Святої Трійці. Цього дня храми та оселі прикрашають свіжою зеленню, що символізує оновлення душі.

Джерело: УНН