На Багамських островах кількість загиблих унаслідок урагану “Доріан” зросла до семи. За прогнозами, за півтори доби ураган моде підійти "небезпечно близько" до берегів Флориди.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

“Ми можемо очікувати на більше смертей. Це лише попередня інформація”, - заявив багамський прем’єр-міністр Губерт Мінніс.

Наразі категорію урагану знизили з п’ятої до другої. Згідно з прогнозами синоптиків, упродовж 36 годин “Доріан” підійде “небезпечно близько” до берегів Флориди. Максимальна швидкість вітру складає 176 кілометрів на годину.

Через ураган “Доріан” в американських штатах Флорида, Південна Кароліна й Джорджія оголосили про часткову евакуацію.

Як писав "Вголос", президент США Дональд Трамп оголосив надзвичайний стан у штаті Флорида через наближення урагану “Доріан”.

Пізніше стало відомо, що ураган «Доріан» досяг п’ятої категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона. П’ята категорія – найнебезпечніша за цією шкалою. Через це президент США Дональд Трамп скасував візит до Польщі на річницю початку Другої світової війни.

Згодом повідомили, що стихійне лихо дійшло до Багамських островів, його швидкість становить 285 км/год.

Прем’єр-міністр Багамських островів Губерт Мінніс заявив, що жертвами урагану Доріан стали п’ятеро людей.

Нещодавно мешканка Багамських островів Шелла Філліпс врятувала 97 собак від урагану “Доріан”. Жінка прихистила тварин у себе вдома.