Швидкість буревію "Доріан", який вирує над Багамами, дещо зменшилася. Однак він все одно достатньо сильний, щоб зривати дахи з будинків і виривати дерева.

Ураган "Доріан" у понеділок, 2 вересня, опустився з найвищої, п'ятої до четвертої категорії потужності буревіїв за шкалою Саффіра-Сімпсона. Попри це, Багамські острови продовжують страждати від його сильних вітрів та злив, повідомляє DW з посиланням на dpa.

"Доріан залишається надзвичайно небезпечним штормом. Зараз у центрі нашої уваги - порятунок, одужання та молитва", – заявив прем'єр-міністр Багамських Островів Г'юберт Мінніс на пресконференції. Він назвав спустошення на островах безпрецедентним".

Швидкість урагану сповільнилася до 250 кілометрів на годину. "Доріан" налетів на острови Абако, на них бушують сильні зливи та вітер. В оприлюднених в соцмережах відео та на фото видно, як негода повалила стовпи, перекинула автомобілі, а масивні хвилі накочувалися на береги.

Через потужний тропічний буревій "Доріан" влада трьох американських штатів оголосила масштабну евакуацію населення на узбережжі Атлантичного океану. В понеділок, 2 вересня, набули чинності накази про евакуацію жителів прибережних зон штатів Флорида та Південна Кароліна. В останньому штаті згідно з наказом губернатора залишити свої домівки доведеться більш ніж 800 тисячам мешканців, передає DW. Евакуювати населення розпорядилася також влада штату Джорджія.

Нагадаємо, буревій "Доріан" лютує на Багамських островах з 1 вересня. Внаслідок негоди влада трьох американських штатів оголосила масштабну евакуацію населення на узбережжі Атлантичного океану.

Поки що точний маршрут руху урагану важко передбачити, однак найімовірніше, що найближчими днями він рухатиметься вздовж східного узбережжя США, проходячи повз штати Флорида, Джорджія, Південна й Північна Кароліна, кажуть метеорологи.