З 3 липня у Закарпатській області посилили карантин.

‘‘Голос Карпат’’  поцікавився у читачів у доцільності такого рішення:

На це закарпатці відповіли так:

‘‘Б***ь шо ви уроди кончені!! на всю країну 1212 померлих!! та це просто смішні цифри!! Білорусія взагалі не приймала карантин і що??? повимирали!?? у людей бізнес пропадає, люди гроші не заробляють!! що ви їсти будете, дауни!!!!’’, – написав Максим Чепак.

‘‘Ви сидіть дома , а людей перестаньте дурити, достали. Немає слів тільки мати с*** ииии. Коли вже гроші вам стануть у поперек горла. Людям жити не даєте. Ніхто не вірить у цей придуманий бред’’, – додала Natali Bokosh-Enishevskaja. 

Разом з цим, через недовіру люди просять оприлюднення конфіденційної інформації інфікованих:

‘‘От дивно якось… Наче хвороба зачепила увесь світ, а віри в сам вірус немає, чи в те що у нас, на Закарпатті, він поширюється. Шановні медики чи політики…. якщо хочете щоб люди дійсно усвідомили небезпеку – дайте докази! Покажіть переповнені лікарні. Людей, які у важкому стані. А якщо це лиш заради грошей з бюджету – ідіть на**й!’’ – міркує Denys Talnikov

Дехто ж посилається на високу температуру повітря, і вважає, що вірусної загрози не існує:

‘‘При +30 жодний вірус не живе то й дурному понятно’’ – написала Olha Vasylyshyn

Натомість, деякі закарпатці підтримують посилення антикоронавірусних заходів безпеки:

‘‘… абсолютно адекватне рішення, те що ступінь обмеження залежить від ситуації в конкретному районі’’ – зазначив Serhiy Voshchepynets.

‘‘Великі заводи, супермаркети як робили так і будуть робити. А таким методом малий і середній бізнес придушать повністю, і люди будуть банкроти, і всі ми дружно підемо на заробітки…’’, – додав Паша Курин.