Поєдинком з запорізьким Ферро-ЗНТУ баскетболісти львівської Політехніки-Галичини хоч якось намагалися реабілітуватися перед власними вболівальниками за попередні невдачі. Відколи команду очолив Валентин Воронін, львів’яни святкували лише одну (!) перемогу. В усіх інших матчах програвали. Львів’яни уже провалили третій сезон поспіль і локальне завдання львівського клубу до завершення сезону – зберегти обличчя львівського баскетболу.

Загалом, на початку матчу з Ферро-ЗНТУ львів’яни зробили ставку на триочокові кидки. Перші дев’ять очок у матчі галичани здобули з периметра. Натоміть гості тероризували корзину суперника з різних дистанцій. Гуін, Девіс та Шаппел уже в середині першої чверті заставили втрутитися в гру наставника львів’ян Валентина Вороніна. Після «трюльника» Гуіна рахунок став 15:11 на користь гостей.

До завершення чверті результативніша гра гостей в атаці призвела до того, що після першого періоду господарі «горіли» з рахунком 18:31. «Політехи» не справилися з швидкісними контратаками гостей.

Кулпепеер, Гуін та Шеппел на початку другого періоду зробили миттєвий ривок з рахунком 6:0 і вдруге у матчі заставили втрутитися в гру тренера господарів Валентина Вороніна. Перевага гостей була більш, ніж двозначною – 18:37. Зміни у грі Політехніки були необхідними. У гравців Ферро інколи проходили такі ефектні і водночас ефективні атаки, що львівські глядачі у палаці спорту «Галичина» не жаліли аплодисментів на адресу суперника. Одним словом, гравці запорізької команди спіймали кураж і розривали захист суперника. Якщо і не повністю все вдавалося в атаці гостям, підопічні Кирила Большакова вдало грали на підборі та пробивали захист суперника з другої спроби.

Перші очки у корзину суперника у другому періоді «політехи» поклали лише на четвертій (!) зіграній хвилині. За 6:10 до завершення 10-ти хвилинки довгоочікувану «двієчку» у корзинку суперника поклав Харріс. Та це мало тішило місцевого вболівальника – на табло дивитися було болісно. Гра в «політехів» не клеїлася зовсім. До того ж, це був уже не той випадок, коли від львів’ян можна було очікувати камбеку у матчі. Сирена про завершення першої половини гри зафіксувала жахливі 27:49 для галичан. Ферро-ЗНТУ за першу чверть набрав більше очок, ніж Політехніка за половину матчу.

Буцький, Шаппел та Девіс після великої перерви продовжили розпочату справу першої половини матчу. Утім, після ривка 6:0 від суперника цього разу тайм-аут Валентин Воронін не брав. Локальною окрасою третьої чверті став алей-уп від Харріса. Попри це, команда Кирила Большакова продовжувала робити із захистом львів’ян усе, що хотіла. Більше того, після великої перерви гравці Політехніки збилися на індивідуальні дії. Утім, така гра львів’янам дивідендів майже не приносила. Сирена про завершення третього періоду, яка фіксувала рахунок 46:68, тільки підтвердила факт, що команди дограють поєдинок. У діях Політехніки не було помітно, що гравців львівської команди здатні створити диво у цьому матчі. Та й, зрештою, не було видно завдяки чому господарі можуть переламати хід поєдинку. Гра у Львові ще раз підтвердила, що з таким колективом Кирила Большакова на рівних львівській команді тягатися ще рано. Дива у матчі не сталося. Фінальна сирена зафіксувала 20-ту поразку львівської команди в баскетбольній чоловічій Суперлізі.

Політехніка – Ферро-ЗНТУ 68:90 (18:31, 9:18, 19:19, 22:22)

Політехніка: Мейс (6), Алфьоров (0), Харріс (19), Дюрасовіч (15 + 7 підборів), Вукосавлєвіч (23 + 13 підборів) – старт; Ревзін (3), Чемякін (2), Зубрицкий (0), Доленко (0), Полюляк (0).

Ферро-ЗНТУ: Буцький (4), Кулпеппер (11), Шаппел (17 + 10 підборів), Дикий (0), Девіс (29 + 7 підборів) – старт; Гуін (17 + 5 підборів), Кондрусевич (7), Рибалко (5 + 5 підборів), Лебединцев (0), Чумаков (0), Змітровіч (0).