Співак та лідер "Голосу" Святослав Вакарчук розповів, що вже протягом кількох років не спілкується із теперішнім президентом України Володимиром Зеленським.

Про це він заявив в інтерв'ю УП. 

Вакарчук пояснив: не відчуває в цьому необхідності.

"Я ніколи не напрошувався на розмову до одного президента. Мені здається, що президент має своє бачення, свою відповідальність, він завжди має право ініціативи на спілкування з тим чи іншим політиком. Мені досить спілкування парламентського, з трибуни. Я звертаюся до президента з трибуни, коли він в парламенті або коли його немає. Якщо у мене буде невідкладне бажання безпосередньо поговорити з президентом, я до нього звернуся", – сказав Вакарчук.

Він додав, що зацікавлений в тому, щоб президент України був успішним. Свою кампанію "Голосуй не по приколу", за словами Вакарчука, він не адресував Зеленському.

"Я зустрів товариша, який в той день втратив свого товариша на війні. В той же вечір я був присутній при розмові молодих людей, великої компанії, які напівжартома казали:" Слухайте, нема за кого голосувати. Буду голосувати по приколу ". Дослівно. І я, зіставивши ці дві речі, подумав: "Невже ця людина загинула за те, щоб люди – неважливо, за кого вони голосують, – голосували по-приколу?" І з серії "і все одно нема за кого, давайте зробимо так", – пояснив Вакарчук.

Також підкреслив, що в той момент не думав ні про яку прізвища і не думає досі.

"І те, що так чи інакше прихильники одного кандидата в президенти сприйняли це в одну сторону, а інші в іншу – це певний політичний урок для мене", – підсумував він.

Як писав "Вголос", “Зеленський, як Янукович”: Вакарчук захотів стати президентом.