14 листопада 5 мобільних груп Львівської обласної організації УРП „Собор” провели агітдесант в підтримку кандидата в президенти Віктора Ющенка у Яворівському та Жовківському районах, які входять до 124 виборчого округу.
Республіканці протягом дня мали зустрілися і поспілкувалися з понад 4 тисячами виборців у 12 населених пунктах, в тому числі провели два мітинги в підтримку Віктора Ющенка у Яворові та Новояворівську. Про це „Контекст-медіа” повідомив голова ЛОО УРП „Собор” Ростислав Новоженець.
Ростислав Новоженець зазначив, що десант працював перш за все у тих населених пунктах, де за результатами першого туру виявилося, що за Віктора Януковича проголосував вищий, ніж середній по округу, відсоток виборців.
„У Яворові, на дільницях, які розташовані на території військового містечка чи у військових гуртожитках, за Януковича голосувало від 15 до 20%, в той час як в районі в середньому цього кандидата підтримало 3,26%. У Новояворівську, хоч Ющенка і активно підтримали виборці, проте їх явка на вибори була нижче середньої, на окремих дільницях 65% проти 73,5% по району. Отож тут є резерви для збільшення кількості голосів в підтримку Віктора Ющенка”, ― вважає Ростислав новоженець.
Агітатори УРП „Собор” побували також у двох селах Жовківського району, де населення піддалося, як зазначив Ростислав Новоженець, на „провокації УПЦ МП” і також від 12 до 15% голосів дало на користь Януковича.
31 жовтня у 124 в.о. за Ющенка проголосували 91,67% виборців, це найвищий показник підтримки цього кандидата на Львівщині. Відповідно Вікторові Януковичу підтримку виявили 3,26% виборців.
ЛОО УРП „Собор” курує виборами у 124 в.о. по лінії коаліції „Сила народу”.
21 листопада в Україні відбудеться другий тур президентських виборів.