У судовому засіданні за позовом голови Личаківської РО УРП "Собор" Теодора Гривули на бездіяльність Львівської ОДА оголошено перерву до 6 червня 2005 року.
Як повідомив заступник голови ЛОО УРП "Собор" Віталій Ілик, на сьогоднішнє судове засідання з’явились представники управління у справах преси та інформації Львівської ОДА.
"Представники з ЛОДА представили на розгляд суду доручення, підписане колишнім головою облдержадміністрації Степаном Сенчуком. У цьому документі голова ОДА дає вказівки усім причетним структурам з’ясувати ситуацією навколо функціонування української мови. Правда, результатів роботи, проведеної за цією вказівкою немає й досі. Відтак, суд вирішив зробити перерву до 6 червня. До цього часу ЛОДА має представити суддям документи, які б засвідчили результати виконання чи невиконання вказівки екс-голови ЛОДА", – розповів В.Ілик.
В.Ілик зазначив, що представники Львівської ОДА пропонували сторонам підписати мирову угоду. "На таку угоду ми зможемо погодитися лише у випадку, коли облдержадміністрація виконає свої зобов’язання щодо функціонування на Львівщині української мови", – наголосив він.