Українська республіканська партія «Собор» хоче брати участь у виборах до Верховної Ради 2006 роки в блоці з партією «Батьківщина», лідером якої є Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко. Про це повідомив журналістам на прес-конференції у Вінниці лідер УРП «Собор», голова Ради міністрів Республіки Крим Анатолій Матвієнко.

Ми зберігаємо свою послідовність і з Юлією Володимирівною (Тимошенко) йдемо на вибори 2006 роки разом», - сказав Матвієнко. Він також повідомив, що питання про конфігурацію блоку, в якому братиме участь «Собор», ще не вирішено.
«В якій конфігурації - зараз відповісти важко, можливо, це буде спільне об’єднання трьох блоків: Народний союз «Наша Україна», блоку Юлії Тимошенко і Народної партії», - сказав він.
Матвієнко також не виключає того, що Народний союз «Наша Україна», Блок Юлії Тимошенко і Народна партія можуть піти на вибори 2006 роки окремо. «Якщо це доцільно – будемо йти окремо», - сказав він.
Матвієнко також вважає за необхідне зберегти політичний тандем Віктор Ющенко-Юлія Тимошенко. «Я не приховував і не приховую, що наше завдання - тримати на одній орбіті дві авторитетні і харизматичні фігури - Ющенко і Тимошенко... це потрібно не Тимошенко, не Ющенку, а Україні», - додав він.

Інформаційно-аналітичний портал „Депутат”