Напередодні Дня Незалежності ЛОО УРП „Собор” звернуло увагу міського голови Львова на те, що у Львові не належно вшановані українські герої і звинуватило останню у байдужості до власної історії.
На могилі Костя Левицького на Яновському кладовищі у Львові до цього часу викарбовано „президент” замість „прем’єр-міністр Західно-Української Народної Республіки”. Отож, на думку УРП „Собор” вже давно пора відновити історично справедливість.
До цього часу обмежено доступ до надгробку президента ЗУНР Євгена Петрушевича, прах якого два роки тому було перепоховано з Берліну на Личаківському цвинтарі у Львові. Президент покоїться у каплиці, яка завжди зачинена, навіть у дні національних світ. На фасаді ж каплиці відсутній напис чи згадка про те, хто саме тут поїться, ― йдеться у зверненні ЛОО УРП „Собор”. надісланій на ім’я Любомира Буняка.
До цього часу на території військового меморіалу на Марсовому полі. у Львові немає надписів на хрестах, встановлених на братській могилі жертв НКВД, замордованих 1941 року у тюрмі на вул. Замастринівській у Львові і перепохованих ще 1988 року.
Меморіальна дошка також відсутня на фасаді будинку по вулиці Стефаника у Львові, де раніше було розташовано Наукове товариство ім.. Т.Шевченка. А це місце, звідки почалося сучасне українське відродження. ― зазначено у зверненні.