Як повідомляє прес-служба уряду, нараду провів прем’єр-міністр Микола Азаров напередодні запланованого на середу засідання уряду, на якому буде розглянуто проект Угоди про асоціацію з ЄС. На нараді були розглянуті робочі питання підготовки до підписання проекту Угоди.

“Зона вільної торгівлі відкриває можливості для нарощування експорту в країни ЄС і ними треба грамотно скористатися. Водночас, Угода визначає захисні заходи і перехідні періоди, передбачені з метою мінімізації можливих негативних наслідків для вітчизняних виробників, і ці інструменти необхідно використовувати для підвищення конкурентоспроможності вітчизняних товарів і послуг”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

Відповідальність за цю роботу покладено на Мінекономрозвитку спільно з Мінпромполітики, Мінагрополітики, Міненерговугілля та Мінінфраструктури.

“Також перед зазначеними міністерствами було поставлено завдання опрацювати можливість проведення консультацій з ЄС і РФ, в т.ч. в тристоронньому форматі, з метою ефективного застосування положень Угоди про зону вільної торгівлі з СНД та Угоди про асоціацію з ЄС в частині зони вільної торгівлі”, – наголошується в повідомленні.

Джерело: ZN.UA