Про це повідомляє Кореспондент

Канцлер Німеччини Ангела Меркель висловила занепокоєння із приводу штрафних мит, запроваджених США на ввезення алюмінію та сталі. Уряд Німеччини підтримує намір Єврокомісії звернутися до Світової організації торгівлі (СОТ) у пошуках врегулювання суперечки, заявила Меркель у п'ятницю, 9 березня, у Мюнхені після зустрічі із провідними представниками німецького бізнесу. Разом із тим, зазначила канцлер, Берлін готовий до діалогу з Вашингтоном із цього питання, оскільки нові мита не вигідні нікому.

Заступник офіційного представника німецького уряду Георг Штрайтер заявив, що в Берліні вважають запровадження мит Вашингтоном протиправним актом. За словами Штрайтера, мита не мають нічого спільного з національною безпекою США, а слугують лише економічним інтересам американських промисловців. У результаті зростає небезпека ескалації конфлікту, що в підсумку зашкодить всім, зазначив він.

Нагадаємо, 8 березня Дональд Трамп офіційно оголосив, що запроваджує 25-відсоткове мито на імпорт сталі та 10-відсоткові ввізні мита для імпортного алюмінію. Ці зміни набудуть чинності через 15 днів.