Про це він сказав, говорячи про Міжнародний день благодійності, який  відзначають сьогодні.

«Передусім, це визнання особливої ролі доброчинців і доброчинних організацій у наданні гуманітарної допомоги та вирішенні складних соціальних проблем. У наш час будь-яка держава самотужки не зможе вирішити всіх соціально-економічних проблем чи допомогти всім, хто цього потребує. Саме тут у нагоді стає благодійник.

Зараз у міжнародному рейтингу благодійності Україна знаходиться на 111 місці зі 145 країн. Безумовно, неможливо порівнювати європейську культуру благодійності з українською, як і неможливо порівнювати суми, які щороку йдуть на пожертви у Європі та у нас. Але головне інше. Благодійники будь-якої країни просять від держави одного – не заважати», – зазначив він.

«Сьогодні ж українські благодійники б’ють на сполох – вони стурбовані змінами до закону «Про благодійну діяльність та благодійні організації», які ініціює Мін’юст. Українські урядовці пропонують укладати договір та завіряти його у нотаріуса, якщо сума благодійної пожертви становить понад 850 гривень. Очевидно, не всі благодійники захочуть витрачати у нотаріуса свій час і додаткові кошти.

Відтак, кількість та обсяг пожертв від фізичних осіб значно скоротяться. Люди, які потребують негайної благодійної допомоги, можуть не дочекатися її через нові бюрократичні перепони… Сподіваюся, що здоровий глузд все ж таки переможе, і цей законопроект не буде навіть включено до порядку денного Верховної Ради», – додав нардеп.