Міська, обласна та державна влада повинні інтенсифікувати роботу над сприянням появі у Львові нових готелів та завершення реалізації вже розпочатих готельних проектів.

Про це йшлося на зустрічі віце-прем’єр-міністра України Івана Васюника, яку він спільно із міським головою Андрієм Садовим, провів із представниками львівських готелів, які включені до програми ЄВРО 2012.

Повідомляє прес-служба ЛМР.

Зокрема, Іван Васюник повідомив, що уряд працює над вирішенням питання щодо спрощення процедурних процесів при будівництві готелів. Наприклад, вже зараз готується скорочення процедури здачі збудованого об’єкту.

На сьогодні, для здачі об’єкту потрібно зібрати більше 25 підписів, що тягнеться від 3 до 5 місяців. Окрім того, уряд розробляє механізм для вільного надання кредитів готелям, які входять до програми ЄВРО 2012, а також розглядає можливість зменшення кредитного тиску на них.

«У випадку, якщо готель надасть місту фінансові гарантії реалізації проекту, міська влада зі свого боку готова надати максимальне сприяння», — заявив наприкінці зустрічі міський голова Львова Андрій Садовий. Він також пообіцяв, що зустрінеться із кожним представником готелю, який потребуватиме допомоги від міста.