Про це власкору «Вголосу» стало відомо під час зустрічі голови ОДА з представниками Нововолинської міської влади, керівниками профспілкових організацій та керівництвом ДП «Волиньвугілля».

За словами очільника Волині Володимира Гунчика, він отримав лист від міністерства із запрошенням на колегію. Туди поїдуть і гірники, представники профспілок та ДП «Волиньвугілля».

«Не може бути сьогодні «Волиньвугілля» на одну з половиною шахту. Бо шахти №1 немає, №5 не працює. Є «Бужанка» і півшахти №9. Кредиторська заборгованість така, що всі шахти можна хоч завтра оголосити банкротами», – зазначив він.

Керівник підприємства Олександр Зорін сказав, що ще рік тому надіслав пропозиції про реформування «Волиньвугілля», але нічого так і не зробили.

«Пройшов рік часу, нічого не було зроблено. Чому ви не задовбали міністра і все міністерство разом?», – обурився голова ОДА.

Володимир Гунчик заявив, що потрібно подати пропозиції щодо реформування підприємства: створення спеціального Шахтуправління і приєднання до нього шахти №10. З цією позицією згодні і гірники.

 

«Вголос»