Про це пише Reuters, посилаючись на анонімні джерела в російському кабміні.

Повідомляють, що чиновники чекають нових арештів. Один із співрозмовників агентства провів паралель між справою Улюкаєва і «чистками» в СРСР, згадавши розстріли і відправки в табори. Він додав, що інформація про стеження за міністром протягом року надала більше підстав для страхів. «Тепер всі ми під наглядом», – сказало джерело «Reuters».

Представники російського уряду вважають, що їх не захистить від арештів і звільнення з державної служби. «Ви не можете втекти», – сказав інший співрозмовник.

В агентстві зазначили, що розслідування у справі Улюкаєва почалося після заяви «Роснафти», яку очолює Ігор Сєчін. Улюкаєва підозрюють у вимаганні хабара в 2 мільйони доларів. Кілька співрозмовників «Reuters вказали», що у Ігоря Сечіна і «Роснафти» не було інших мотивів, окрім боротьби з корупцією.

Водночас, одне з джерел стверджує, що Сечін «продовжує вендету проти близьких до прем'єр-міністра Медведєва людей». «Це сигнал іншим міністрам: якщо ви будете сперечатися, то опинитеся на місці Улюкаєва», – цитує видання одного з співрозмовників.

Джерела «Financial Times» в російському Міністерстві економіки також висловлювали побоювання, що за справою стосовно Улюкаєва стоїть Сечін, який таким чином намагається попередити своїх опонентів в економічному блоці уряду.