Міністерство економічного розвитку та торгівлі України розширило перелік сільськогосподарської техніки, вартість якої частково компенсовуватимуть з бюджету.

Про це повідомляє пресслужба Уряду.

Відповідно до умов програми, в межах якої держава з бюджету покриває частину вартості придбаної аграріями сільгосптехніки, покриття вартості техніки здійснюватиметься лише за умови, що щонайменше 60% її виготовили в Україні.

В Уряді повідомляють, що на початку програми критерії участі в ній змогли виконати лише 40 підприємств-виробників сільгосптехніки, в програмі було менш як 800 найменувань техніки і обладнання. А зараз документи надходять з майже 200 підприємств, в 16 разів зріс список техніки, якої тепер понад 12,5 тисяч найменувань. Причому вимоги до локалізації, зокрема, для складної самохідної сільськогосподарської техніки, зросли з 35% до 55%.

Загалом, за пів року держава виплатила компенсації вартості техніки понад 2,3 тисячі аграріїв. Вони отримали 261,1 мільйона гривень компенсації на придбання 3993 одиниць техніки.

Як писав "Вголос", Уряд прийняв положення про трансформацію будинків дитини у центри реабілітації та паліативної допомоги.