Відповідний документ був розглянутий на засіданні Кабінету Міністрів України, що відбулося 18грудня 2013 року. Про це повідомляє прес-служба МВС.
Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодовідповідальності за вчинення адміністративних правопорушень під час проведення футбольнихматчів)» розроблено Міністерством внутрішніх справ України на виконання доручення Президента України.
Метою розробки цього законопроекту є приведення законодавства України з питаньзабезпечення громадського порядку під час проведення масових спортивних заходів у відповідність ізміжнародними стандартами.
Нормативний акт передбачає запровадження нового виду адміністративного стягнення у виглядізаборони відвідувати футбольні матчі особам-порушникам. Для ефективної реалізації цього видустягнення правоохоронці пропонують запровадити персоніфіковані квитки на футбольні матчі іззазначенням імені та прізвища глядача. Крім того, законопроектом передбачено встановленняадміністративної відповідальності за порушення цієї заборони.
У МВС зазначають, що прийняття законопроекту сприятиме підвищенню ефективності заходів іззабезпечення громадського порядку у зв’язку із проведенням футбольних матчів.