Доручення прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про організацію повторного конкурсу з продажу металургійного комбінату ”Криворіжсталь” є передчасним і може викликати скептичне ставлення у потенційних покупців. Таку думку в інтерв'ю ”Німецькій хвилі” висловив радник глави Української держави Олександр Пасхавер.

Повторний продаж металургійного підприємства за значно вищою ціною уряд запланував на червень. Нинішній власник ”Криворіжсталі” – консорціум ”Інвестиційно-металургійний союз”, що належить Віктору Пінчуку і Ренату Ахметову, зможе, за словами прем'єра, взяти участь у повторному конкурсі. Щоправда, Тимошенко вважає логічною появу нового власника. 

Пасхавер висловив думку, що дії уряду можуть лише “насмішити” потенційних покупців металокомбінату. За його словами, судова тяганина ще не пройшла останньої інстанції, тобто судові рішення можуть бути оскаржені. За подібних обставин, на думку експерта, жоден серйозний інвестор не ризикне змагатися на конкурсі за ”Криворіжсталь”, ціна якої може сягнути більше мільярда доларів.

УНІАН