Про це інформує прес-центр Державної прикордонної служби України.

Крім того, прикордонники вже отримали біноклі, переносні тепловізори, пневмокаркасні модулі, дизельні генератори, спальні мішки тощо.

Загальна сума обладнання – 3 млн дол.

Також Держприкордонслужба продовжує закупівлю засобів автономного життєзабезпечення, броньованих патрульних автомобілів, тепловізорів та інженерної техніки ще на 12 мільйони доларів.

Також  у рамках співробітництва з Держдепартаментом США за програмою «Експортний контроль та безпека кордонів (EXBS)» планується закупити спеціальне обмундирування та засоби прикордонного контролю на суму 1,4 мільйона доларів США. На сьогодні вже отримано 1500 комплектів камуфляжу «Мультікам», прилади для поглибленої перевірки паспортів, технічні засоби прикордонного контролю.

У рамках ще одного спільного з Держдепартаментом США проекту міжнародної-технічної допомоги до кінця 2014 року прикордонному відомству буде надано 36 броньованих позашляховиків, 70 переносних теплові зорів та 2300 бронежилетів та засобів екіпірування. Загальний бюджет даного проекту сягає майже 10 мільйонів доларів США.

Додамо, під час передачі обладнання відбулася зустріч керівництва Держприкордонслужби України з офіційним уповноваженим Державного департаменту США у справах Європи та Євразії Вікторією Нуланд і Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Р. Пайєттом.