Як повідомив львівським ЗМІ директор Державного історико-архітектурного заповідника у Жовкві Володимир Герич, ці кошти були використані на ремонтно-реставраційні роботи, перед усім на заміну даху Королівського замку.   

«Минулого року дирекція заповіднику отримала півтора мільйони гривень на демонтаж старого непридатного до використання даху, а цього року, відповідно, мали встановити новий та надійніший. Щоправда, ми не закінчимо нову покрівлю до кінця, наступного ще вкриємо дах міддю. Та жодної небезпеки замоканню верхнього поверху замку вже немає. Також паралельно у замку облаштовуємо інженерну інфраструктуру, відреставрували в’їздний вузол, дослідили фундамент каплички на території, частина якої буде відновлена. Також ведемо археологічні розкопки. У Жовківському замку також реставрують вежу біля входу у палац, яка стане ще однією спокусливою місциною для туристів. Там закінчені монтаж вікон, дерев’яних віконниць, східців, поручнів», - розповів Володимир Герич.

Загалом вартість проекту реставрації та відновлення Королівського замку у Жовкві складає 5 млн. 400 тис. грн.

Невдовзі також за кошти держбюджету розпочнуться реставраційні роботи у Львівському етнографічному музеї. Адже 16 листопада відбулося відкриття тендерних пропозицій на проведення цих робіт. Три компанії подали пропозиції на їх виконання, - розповів директор Інституту етнографії Степан Павлюк. До середини грудня буде остаточно визнаний переможець тендеру. 
Нагадаємо, у регіональній угоді між Львівською областю та Кабінетом Міністрів передбачено виділити 2,5 млн. грн. на реставрацію музею етнографії у 2009 році.