Дворічні облігації номіналом 1 тис. грн. буде випущено під 7% річних, повідомляє прес-служба Мінфіну.

Планується два випуски облігацій:

- облігації внутрішньої державної позики «Військові облігації» у бездокументарній формі на загальну суму 1 млрд. гривень із строком обігу 2 роки, номінальною вартістю 1000 гривень, відсотковою ставкою 7% річних для залучення коштів від внутрішніх інвесторів (комерційних банків, інших юридичних та фізичних осіб). Розміщення облігацій здійснюватиметься на аукціонах, що проводитимуться у визначений день щотижня Національним банком України через первинних дилерів;

- казначейські зобов'язання «Військові» на пред’явника в документарній формі загальним обсягом 100 млн. гривень із строком обігу 2 роки, номінальною вартістю 1000 гривень, відсотковою ставкою 7% річних для розміщення серед населення. Розміщення казначейських зобов'язань «Військові» відбуватиметься після їх виготовлення.

«Таким чином, Міністерство фінансів України започатковує розміщення державних цінних паперів з фіксованою ставкою доходу для залучення додаткових коштів до державного бюджету. Така пропозиція є закликом до спільноти щодо об’єднання зусиль, бажань та намірів долучитися до вирішення загальнонаціональних завдань та надати фінансову допомогу вітчизняним Збройним Силам з метою підвищення їх боєготовності та зміцнення обороноздатності держави», - сказано у повідомленні Мінфіну.