Про це повідомили у прес-службі Урядового уповноваженого з прав людини.

Сьогодні громадська організація об’єднує 145 тисяч жінок, які перенесли операції з діагнозу «рак молочної залози». Вони допомагають іншим побороти недуг, пояснюють причини виникнення хвороби й радять, яких заходів вживати для профілактики та запобігання цієї біди. За 16 років роботи від «Донни» допомогу отримали десятки тисяч жінок з усіх куточків України, і з кожним днем ця цифра збільшується.

«Проблеми онкозахворювань, у тому числі й раку молочної залози, набувають злободенний та глобальний характер не лише в Україні, а й у світі. І це вимагає від суспільства невідкладних та серйозних підходів до її вирішення. Все, чого вже вдалося досягти вашій організації, відбулося завдяки зусиллям колективу, який об’єднало спільне горе та бажання полегшити життя оточуючих», – зазначив під час візиту Олексій Журавко.

Керівник громадської організації «Донна» Лариса Ященко розповіла Урядовому уповноваженому з прав інвалідів про діяльність організації, продемонструвала фільм про здобутки «Донни», поділилася найближчими планами і торкнулася проблемних питань.

Олексій Журавко пообіцяв, що захищатиме права онкохворих жінок та посприяє у вирішенні піднятих нею питань щодо надання фінансової допомоги організації жінок-інвалідів та виділення їм додаткового приміщення для облаштування ще однієї реабілітаційної кімнати.