Начальник головного управління освіти та науки Львівської ОДА Павло Хобзей закликав вчителів Львівщини до порозуміння. Павло Хобзей повідомив про те, що вже прийнятий закон, згідно з яким усі борги по заробітній платі вчителям будуть погашені.

У зв'язку із чисельними судовими позовами львівських вчителів за ст. 57 Закону про освіту на виплату заборгованості освітянам Львівщини необхідно 77 млн. грн.
"Ми маємо тільки 22 млн. грн.", - сказав Павло Хобзей. Він наголосив на тому, що якщо почнуться примусові стягнення, то вчителям не зможуть виплачувати поточну заробітну плату. Павло Хобзей запевнив, що усі кошти будуть повернуті.

Він також зазначив, що 43% бюджету йде на освітянську галузь, з яких 83% витрачається на зарплати та нарахування. Якщо додати оплату комунальних платежів, то, за його словами, майже нічого не залишається на розвиток галузі освіти. Павло Хобзей додав, що планує у червні зустрітись з міністром фінансів Віктором Пинзеником, щоб черговий раз обговорити проблему виплат по ст. 57.