Сьогодні, 19 лютого, президент України Володимир Зеленський та очільниця МОЗ Зоряна Скалецька відвідали лікарню у Борисполі.

Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що президент ініціював створення колегії медиків, які мають проаналізувати перебіг медичної реформи, підмітивши, чи в правильному напрямку рухається країна.

Зеленський підмітив, що до складу колегії входитимуть не лише висококваліфіковані медики, але й, наприклад, фельдшери, тобто всі фахівці медзакладів.

Головним завданням,  яке поставив глава держави, є отримання висновків щодо двох частин реформи: тієї, що вже була проведена, і тієї, що буде реалізовуватися в майбутньому.

Крім того, Зеленський наголосив, що це все робиться аби ні в медиків, ні в пересічних громадян України не виникало проблемних ситуацій у майбутньому.

Повідомляється, що лікарів не будуть обирати за конкурсом, склад колегії оголосять.

Президент зазначив, що було б непогано аби аналіз було проведено до кінця березня, оскільки 1 квітня стартує другий етап медичної реформи.

 

Як писав "Вголос", “Лікування за 5 млн доларів?”: Зеленський неоднозначно відреагував на прохання батька важкохворої дитини.