Днями в київському клубі «Квартира Бабуїн» відбувся перший столичний сольний концерт львівського виконавця Василя Васильціва. Привід для сольника винайшовся більш ніж вагомий - реліз першої платівки Василя зі скромною назвою «Голденхітс», в яку війшли найулюбленіші треки самого співака та пісні, на які найактивніше реагує публіка на концертах. Київський дебют Васильціва пройшов вдало, зібравши в залі аншлаг та, мабуть, рекордну щільність представників шоубізу та мас-медіа на квадратний метр.

Творчість цього дев'ятнадцатирічного львів'янина інакше як феноменом назвати важко. Минулого року його пісня «Дякую, Руслано» викликала серед інтернет-користувачів жваві дискусії, а також цікавість до інших робіт Василя. Виявилося, що в співака вже є кілька альбомів, які він викладає на своєму сайті. В своєх піснях Василь по-дитячому щиро розмірковує про різні прояви життя - добро і зло, переваги технічного прогресу, долю українських заробітчан, і, звичайно, кохання. За формою тексти скоріш нагадують білі вірші, а визначення музичної складової знаходиться десь між мінімалізмом та примітивізмом. Втім є в цих піснях шось таке, що чіпляє та викликає бурхливу реакцію, частіше подібну на істерику. Хтось вважає Васильціва генієм, хтось категорично відмовляється називати це музикою та сприймати всерйоз, хтось захоплюється, хтось відверто гегоче, хтось захоплюється та все одно гегоче - феномен та й годі....

До цього часу живі виступи Василя Васильціва проходили лише в рідному Львові, з'явитися перед столичною публікою йому допомогли його прихильники з гурту Esthetic Education. Луї Франк, Юрій Хусточка та Дмитро Шуров вважають Василя найяскравішою постаттю на теперішній українській сцені, тому й вирішили видати платівку «Голденхітс» на своєму лейблі Esthetic Music. Виводячи співака з віртуального простору на реальну сцену, музиканти беруть на себе певну відповідальність як перед Василем, так і перед слухачами, проте, як зауважив Юрій Хусточка «краще ми, ніж хтось інший, бо рано чи пізно це має статися». Отож, початок вже покладено. Шукайте «Голденхітс» у найближчих музичних крамницях.

Трек-лист альбому «Голденхітс»:

1. В цю мить
2. Все за відповідну ціну
3. Дякую, Руслано
4. Комп'ютер Інтернет
5. Я люблю
6. Мала
7. Ти справді прекрасна
8. Концепція Брітні
9. Міоеніум
10. Топ-топ
11. Про естетік едюкейшн
12. Не потрібно мати усе
13. Яблуневий дощ
14. Я вибираю тебе

music.com.ua

Фото з сайту Василя Васильціва