Про це сьогодні під час відеомосту Львів – Херсон повідомив керівник прес-центру Держслужби з надзвичайних ситуацій у Львівській області Віталій Туровцев, інформує кореспондент «Вголосу».

За його словами, перед мобільними групами поставлено завдання не допустити захоплення цих об’єктів.

«До мобільних груп потрапили представники МВС, МНС, ДАІ, газової та рятувальної служби, медики. Сюди також увійшли представники громадськості, які активно взаємодіють з держструктурами. Окрім того, всі виїзди та в’їзди до області посилено інженерною технікою – кранами, екскаваторами», – підкреслив керівник прес-центру.

Він також додав, що робота мобільних груп відбувається в тісній координації з диспетчерською службою регіону, і звернувся до мешканців регіону.

«Якщо ви бачите підозрілих людей або знайшли невідомий пакунок чи пакет, негайно повідомте про це за телефоном довіри: 298-66-22 або 102 чи 101. Завдяки системі взаємного оповіщення вашу інформацію буде швидко перевірено», – наголосив Віталій Туровцев.

Своєю чергою, заступник начальника ГУ ДСНС України в Херсонській області Андрій Бєлоусов підтвердив, що і на Херсонщині проведено додаткові захисні заходи.

«В області посилено контрольно-пропускні пункти, караульну службу, додатково надано будівельну і військову техніку. Всі служби також працюють у тісному взаємозв’язку», – наголосив чиновник.

Окрім того, помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального управління Держприкордонслужби України Андрій Базан сказав, що не чекає від окупантів гуманізму.

«З боку окупантів ми не чекаємо гуманізму або толерантності. Через це на в’їздах та виїздах з області виставили протитанкове і протизенітне озброєння», – сказав він.

Як писав «Вголос», на Львівщині є 966 захисних споруд, з яких 338 не підготовлено для використання.