Не так давно в телепросторі з’явився свіжоспечений канал „К1”, чия назва розшифровується як „культ першості”. Планується, що услід за „К1” в ефірі незабаром з'являться й інші канали майбутнього медіа-холдингу: „К” і навіть „КЗ”. Злі язики при цьому не забувають пожартувати: „Якщо „К1” – це „культ першості”, то „К2” - це що ж, „культ другорядності”?

Офіційні особи каналу коментувати інформацію про появу другого і третього каналів поки не поспішають. Утім, вони підтверджують, що справді працюють над створенням медіа-холдингу і що „К2”, швидше за все, займе частоту каналу IVK. Говорити предметніше про майбутню новинку вони, очевидно, не хочуть - адже неодноразово не вкладалися в терміни з виходом в ефір каналу „К1”.

Поки що про „К2” відомо, що спочатку передбачалося зробити його молодіжно-розважальним і навіть суто музичним. Щоправда, з часом концепція переродилася в майже протилежну. Канал обіцяє бути серіальним і орієнтованим в основному на жінок. Генпродюсер Ганна Безлюдна у своєму інтерв'ю „Телекритиці” сформулювала його концепцію як „Казка для дорослих”. Вона пообіцяла наповнити ефір якісною серіальною продукцією: латиноамериканською, французькою, німецькою, російською, і українською - по мірі можливостей. Серіальний продукт будуть, найвірогідніше, розбавляти ігровими шоу. Подейкують, що в перспективі до „К1” і „К2” додасться „КЗ”, котрий, за попередніми даними, буде орієнтованим на спорт. Правда, наскільки близькою є ця перспектива, поки незрозуміло.

“Обозреватель”