Астрологи назвали знаки Зодіаку, у яких життя почне змінюватися на краще вже з січня, адже згідно з китайським гороскопом, Білий Металевий Щур вступить у свої права лише з 25 січня.

Гороскоп на 2020 рік свідчить, що Щур стане вельми неоднозначним для всіх знаків Зодіаку. Одним він принесе можливість почати щось нове і досягти неймовірного успіху, а іншим – труднощі і випробування.

Тельці

Зірки говорять, що 2020 рік для Тельців стане ідеальним періодом і особливо приємними виявляться перші півроку. На початку року не варто втрачати здоровий глузд і приймати поспішні рішення, це допоможе зберегти найважливіше. У березні прийде натхнення і легкість, яка допоможе домогтися неймовірного успіху і кардинально змінити життя на краще. В кінці року всі справи будуть складатися вдало і можлива зустріч з людиною, яка відіграє важливу роль у житті.

Леви

Рік стане для Левів сприятливим і в перші місяці вийде зробити те, що не вдавалось раніше. Можливий прорив у важливій справі і виправлення помилок минулого. Доведеться приймати важливі рішення в професійній та особистій сфері. Зірки обіцяють вступ у шлюб і придбання нерухомості. У грудні варто слухати свою інтуїцію, оскільки тільки вона дасть зрозуміти, чи варто кардинально міняти все своє життя.

Козероги

Рік буде насиченим і складним, але дуже цікавим і багатим на різноманітні події. Нудьгувати не доведеться, оскільки зміни будуть відбуватися з великою швидкістю і потрібно буде постійно тримати руку на пульсі. До весни варто займатися збором інформації і присвятити себе спілкуванню з людьми. Всередині літа з'явиться можливість досягти важливої мети, яка раніше була недоступною. Осінь буде дуже плідною в плані роботи, і результат перевершить всі очікування.