Відкриття нового хокейного сезону у Новояворівську не викликало особливого ажіотажу серед вболівальників. Звісно, глядачів на трибунах було достатньо, однак вільні місця на трибунах проглядалися. Хто уже відвідував матчі «Левів» у минулому сезоні, мабуть, очікував більшого від поєдинку-відкриття нового сезону. Таких думок додавала оновлена на команда, яка у цьому сезоні будь-що кусатиметься за медалі чемпіонату ПХЛ.

Перший матч «Левів» у новому сезоні не запам’ятався чимось особливим. Якщо відверто, то остання гра між «Левами» та «Харківськими Акулами» (теперішнє «Динамо») у минулому чемпіонаті подарувала значно більше інтриги й емоцій. А це не дивно. Тоді була «заруба» за перемогу у «малому» плей-оф, а сьогодні лише перший тур для обох колективів. Відповідно, інтриги менше – шансів на помилки перед плей-оф є достатньо в обох команд.

Для головного тренера львів’ян Владислава Єршова, мабуть, головним завданням у цій грі було побачити в ділі новачків команди. Щоб не казали, «Леви» провели мало товариських матчів у період підготовки до нового сезону, тому шансів побачити їх у грі не було достатньо. Якщо відверто, новачки львів’ян нічого не зіпсували, однак чимось особливим також не запам’яталися. Їхні вдачі та невдачі побачимо у майбутніх матчах «Левів» у сезоні, що розпочався.

Поєдинок проти харківського «Динамо» господарі розпочали без основного воротаря команди Селіверстова. У Вадима наразі травма, тому його замінив молодий Шевчук.

Чи не перша логічна атака «Левів» у матчі завершилася взяттям воріт. Степан Пономарьов відкрив рахунок у матчі уже на 34-ій секунді. Одразу після цього на майданчику розпочалася справжня боротьба. За шайбу хокеїсти боролися на кожному клаптику майданчика. «Леви», як і «Динамо», нічим особливим не вражали у першій двадцятихвилинці. Харків’янам при рівній грі вдалося зрівняти рахунок. Побачення з Шевчуком реалізував Желубовскіс.

У другому періоді нічого особливого не змінилося. Атакували як і одні, так інші, однак забивали тільки «Леви». Капітан команди Дмитро Гнітько у чисельній меншості потішив вболівальників у Новояворівську на початку другого періоду. Як харків’яни не старалися, відігратися їм не вдалося. Здебільшого через вдалу гру воротаря команди суперника. Наприкінці періоду «динамівці» заробили зовсім безглузде вилучення, чим і скористалися «Леви». Поправка зробив рахунок 3:1, чим і поставив суперника у скрутне становище.

У третьому періоді у гостей не було особливих шансів переламати хід поєдинку. При рахунку 3:1 на користь «Левів» гості і навіть не думали замінювати воротаря на польового гравця. У заключному періоді матчу харків’яни змирилися з поразкою. У поєдинку, де було дуже багато боротьби то жодної нормальної бійки, перемогли львів’яни.

У п’ятницю, 14 вересня, команди у Новояворівську зіграють повторний поєдинок.