УТ – 1 сьогодні є сіре і невиразне, — повідомив сьогодні голова Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення України Іван Чиж, відповідаючи на питання студентів Української академії друкарства у Львові.
Іван Чиж відзначив, що державний телевізійний канал працює з використанням застарілих технологій, на застарілій техніці, що не може не впливати на якість передач. Національний телеканал виконує багато замовлень, які не беруть комерційні канали, йдеться, насамперед про передачі, що висвітлюють проблеми соціальної сфери, освіти, культури, тобто тих галузей знань і практичної діяльності, де показувати особливо нема чого.
Іван Чиж наголосив, що передач такого зразка на державному телеканалі є 115, тому виглядає, що цей канал є нецікавим. Із закидами студентської і викладацької аудиторії щодо непрофесійності кадрів Іван Чиж не погоджувався. На його переконання, такий стан рече1й є наслідком того, що впродовж тривалого часу велося винищення державного інформаційного простору. Колектив національної телекомпанії нещодавно запровадив новий український телерадіоканал, який з успіхом транслюється у 67 країнах світу.