Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Отже, тільки голі цифри. Число пенсіонерів в Криму 560 тисяч чоловік. Середня пенсія 1400 гривень, тобто близько 150$. Середня пенсія в Росії 11 000 р або близько 300$, тобто в два рази вище, ніж у Криму. На утримання кримських пенсіонерів потрібно два мільярди доларів на рік.

Тепер бюджет. Крим – дотаційний регіон. Його бюджет в 5 млрд гривень (20 млрд рублів) більш, ніж наполовину дотується з Києва.

Населення Криму (без Севастополя ) 2,4 млн осіб, тобто в 2 рази більше, ніж Ярославська область. Бюджет Ярославській області 50 млрд рублів.

Скромно припустимо, що бюджет Криму по забезпеченості на одну людину не гірше Ярославського. Тоді він повинен бути 100 млрд р, а не 20. Різницю заплатить Росія. Це ще 2 млрд $ на рік. Разом, щорічно Крим коштуватиме 4 млрд баксів.

Чечня обходиться в 1.5-2 млрд. До Росії, з точки зору фінансів, приєднують 2 Чечні.Тепер питання. Гуляємо за чий рахунок??

Насамперед, за рахунок 40 млн російських пенсіонерів. Їм про підвищення пенсій треба буде забути, а зростання цін на комуналку та продукти тим часом продовжиться. Друге. 2 млрд доларів дотацій бюджету Криму підуть із засобів підтримки російських регіонів. Тобто, за рахунок зарплат і допомоги бюджетникам Ярославля, Нижнього Новгорода і всієї країни. Заморожені зарплати на тлі інфляції тепер це неминучість.

Гасло "Досить годувати Чечню (Кавказ )!" втрачає актуальність. Мільйони наших співвітчизників будуть платити за імперські амбіції параноїка в набагато більших масштабах.

Деякі путіноїди намагаються обгрунтувати путінське безумство скасуванням орендної плати за Чорноморський флот. По перше, плата ця істотно нижче 4х мільярдів доларів на рік (всього 100 млн доларів на рік , що в 40!! Разів менше дотацій Криму ), необхідних на утримання Криму.

По-друге, впевнений, що за наявності доброї волі та відмови від анексії Криму, умови функціонування флоту і Севастополя могли стати предметом домовленості і нової угоди. Тільки у Путіна інші завдання..».