24-річний одесит В’ячеслав Усов, який наразі перебуває в місті Ухань, де зафіксували  виникнення небезпечного коронавірусу, звернувся до нового очільника МЗС Дмитра Кулеби з проханням пришвидшити процес евакуації усіх українців, які бажають покинути територію Піднебесної.

Про це пише видання “Коментарі”.

Усов заявив, що на даний момент в центрі епідемії нового вірусу пневмонії перебуває 67 українців, 11 з яких прагнуть повернутися до України.

За словами одесита, він подав до дипломатичного відомства повторну заявку і необхідні документи, попросивши зв’язатися з ним, якщо виникне можливість евакуюватися через треті країни.

Також він додав, що співпраця з посольством є дещо неефективною, оскільки вчора президент України Володимир Зеленський повідомив, що лише  двоє наших співвітчизників покинуть територію Китаю літаком іноземної держави.

Усов розповів про умови проживання в Ухані, зазначивши, що в їх будинку відключили теплу воду і попросили економити теплоенергію.

Крім того, хлопець остерігається, що їх район може залишитися без електроенергії, оскільки наразі немає змоги ремонтувати неполадки.

До того ж, В’ячеслав повідомив, що у місті дуже подорожчали продукти, хоча їх якість залишає бажати кращого та додав, що це просто неможливо перебувати там в  “ув’язненні”до кінця літа.

Як писав “Вголос”, коронавірус в Україні: на Закарпатті госпіталізували жінку, яка нещодавно повернулася з Італії.