Як повідомляє inquirer.net з посиланням на AFP, про можливу зміну кольору тюремної роби для ув'язнених членів байкерських банд на рожевий заявив Прем'єр-міністр штату Квінсленд Кемпбелл Ньюман.

«Вони хулігани. Враховуючи те, що більшість з них люблять виглядати зухвало, розписувати свої тіла татуюваннями і носити шкіряні куртки, рожева форма буде їх сильно бентежити і навіть ганьбити», – заявив Нью ман.

Пропозицію прем’єр-міністра повністю підтримав глава поліції Квінсленда Джек Демпсі. Він також додав, що роба яскраво-рожевого кольору буде прекрасною альтернативою традиційній оливковій.

Розпорядження про зміну кольору форми для ув’язнених байкерів ще не набуло чинності, проте, влада ставиться до цього позитивно.

Також минулого тижня, 16 жовтня, в Квінсленді був прийнятий новий закон, в якому посилено покарання за різні злочини для учасників байкерських угруповань. Зокрема, 26 мотоциклетних клубів Австралії, серед яких Bandidos і «Ангели пекла», прирівнюються до злочинних угрупувань та участь у них є обтяжуючою обставиною. Учасники байкерських банд відбуватимуть ув'язнення в спеціально створеній для них в'язниці. Умови утримання в ній будуть набагато суворішими, ніж в інших пенітенціарних установах. Також новий закон дозволяє владі штату знищувати мотоцикли засуджених.

«Ми знаємо, що ці люди справжні злочинці, вони займаються виробництвом і розповсюдженням наркотиків, руйнують наше суспільство і загрожують ні в чому невинним людям, вбивають і гвалтують їх», – пояснює посилення законів для байкерів Ньюман.

Джерело: РІА Новини 

Фото: AFP 2013/ Paul J. Richards