Передає Футбол 24

"19 вересня 2017 року Федерація футболу України отримала офіційного листа від Органу фінансового контролю клубів (далі ОФКК) УЄФА. У документі йшлося про те, що Слідча палата ОФКК провела 31 серпня 2017 року засідання, на якому було вивчено фінансову документацію, надану клубом Динамо Київ. Ця перевірка виявила заборгованість відносно фінансових зобов’язань клубу, терміни погашення яких були порушені станом на 31 березня – крайній термін виплати таких боргів, що є однією з головних умов отримання ліцензії.

Відповідно до повідомлення ОФКК, більш детальний аналіз, який провели члени Палати, засвідчив, що термін погашення цих заборгованостей сплив більш ніж 180 днів тому (станом на 30 червня 2017 року), що викликало стурбованість ОФКК стосовно обґрунтованості видачі Федерацією футболу України ліцензії УЄФА клубу Динамо Київ для участі у єврокубках у поточному сезоні. За підсумками цього аналізу Слідча палата ОФКК висловила занепокоєння і попросила ФФУ надати додаткові матеріали фінансової звітності клубу для більш детальної перевірки обґрунтованості видачі ліцензії Динамо Київ для участі у євро кубках сезону 2017/18.

Звертаю Вашу увагу, що у листі УЄФА, про який розповів ЗМІ заступник директора Центру ліцензування ФФУ Сергій Задіран, немає жодної згадки про відкриття Слідчою палатою ОФКК провадження стосовно безпосередньо клубу Динамо Київ. Натомість, УЄФА попросив Федерацію футболу України обґрунтувати видану Динамо ліцензію для участі у єврокубках при наявності простроченої заборгованості", – цитує генерального секретаря ФФУ Ігоря Запісоцького офіційний сайт організації.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилась інформація, що УЄФА може позбавити Динамо ліцензії на єврокубки, але пізніше Динамо спростувало інформацію про можливі проблеми з ліцензуванням клубу в єврокубках.