Про це на прес-конференції в Лісабоні заявив президент УЄФА Александер Чеферін, передає Reuters.

«Нам потрібно пробувати впроваджувати нові механізми - щось на зразок податку на розкіш, кадровий ліміт або ж нові, чесні трансферні правила, завдяки яким можна було б уникнути ситуацій, при яких багаті клуби скуповують поголовно молодих талантів зі всього світу», - сказав Чеферін.

При цьому він не зміг чітко назвати всі механізми, які буде використовувати УЄФА, поки йде процес вивчення і консультацій.

«Якщо ми дозволимо прірви між бідними і багатими зрости ще сильніше, то вб'ємо тих, у кого немає великих фінансових можливостей. Зараз дуже багато маленькі клуби нестабільні, тому що вся увага прикута виключно до грандів. Однак УЄФА повинен захищати всі клуби - не тільки елітні», – зазначив Чеферін.

«Вголос»

Про це на прес-конференції в Лісабоні заявив президент УЄФА Александер Чеферін, передає Reuters. "Нам потрібно пробувати впроваджувати нові механізми - щось на зразок податку на розкіш, кадровий ліміт або ж нові, чесні трансферні правила, завдяки яким можна було б уникнути ситуацій, при яких багаті клуби скуповують поголовно молодих талантів зі всього світу", - сказав Чеферина. При цьому він не зміг чітко назвати всі механізми, які буде використовувати УЄФА, поки йде процес вивчення і консультацій. "Якщо ми дозволимо прірви між бідними і багатими зрости ще сильніше, то вб'ємо тих, у кого немає великих фінансових можливостей. Зараз дуже багато маленькі клуби нестабільні, тому що вся увага прикута виключно до грандів. Однак УЄФА повинен захищати всі клуби - не тільки елітні", - зазначив Чеферін.
Повний текст читайте тут: https://www.rbc.ua/ukr/news/uefa-nameren-izmenit-transfernye-pravila-1490250494.html