В ході візиту до Києва директора турніру Євро-2012 від УЄФА Мартіна Каллена, а також експертів УЄФА, було обговорено підготовку українських міст в частині виконання вимог УЄФА щодо розміщення.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Протягом останнього місяця експерти УЄФА інкогніто здійснювали перевірку тих готелів, які вже підписали угоду із компанією TUI travel. Вони оцінювали якість надання послуг, інфраструктури готелю, відстані від готелю до стадіону та інших об’єктів ЄВРО 2012, доступність для громадського транспорту та можливість паркування.

Згідно останнього звіту УЄФА, Львів знову опинився на лідируючих позиціях. Так при вимозі 2600 номерів, готелі Львівщини запропонували для підписання угоди з УЄФА 3000 номерів. Водночас, в процесі огляду цих готелів компанія TUI відібрала лише 1931 номер, або 74%. У інших українських міст, які готуються до ЄВРО 2012, цей показник суттєво менший. Здебільшого експерти УЄФА висловили претензії до готелів із невеликих міст Львівської області, і тільки до одного готелю із обласного центру.

«Решта 26% номерів – це готелі що реконструюються. Експерти станом на сьогодні просто не могли їх оцінити за встановленим переліком європейських стандартів. Після реконструкції, маючи вищу категорійність та забезпечуючи відповідний рівень послуг, вони неодмінно будуть враховані УЄФА», — розповів начальник управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури департаменту «ЄВРО 2012» Львівської міської ради Олег Вілюра.

 «Ми маємо значний запас готельних номерів, адже поки що взагалі не розглядалося підписання угод із готелями, які будуються. Таких готелів на Львівщині більше трьох десятків. Тобто УЄФА наразі не підписує з цими готелями угоди, але повернеться до цього після завершення реконструкції чи будівництва готелю», — продовжив він.